DELTATIC – gyvybę saugantis deltametrino antkaklis

Deltametrinio gyvybę saugantis antkaklis šunims:

  • Atsparus vandeniui. Deltametrinas yra hidrofobinė, vandenyje netirpi medžiaga. Lipofilinis veikimas: jei šuo sušlampa, produktas išlieka ant gyvūno odos ir antkaklio. Išlieka efektyvus po maudynių vonioje, pasiplaukiojimo, lietaus ar saulės spindulių.
  • Bekvapis. Išskirtinė insekticido poveikio technologija, kuri veikia su natūraliais šuns odos riebalais ir taip paskirsto veikliąsias medžiagas po visą kūną.
  • Saugus. Šuniukams nuo 7 savaičių amžiaus. Gali būti naudojamas žindymo laikotarpiu. Saugus užsegimo mechanizmas: apsaugo gyvūną nuo pasismaugimo.

 

Deltametrinas. Sintetisnis piretroidas, turintis akaridų ir insekticidinį aktyvumą. Deltametrinas turi nuo įkandimų apsaugojančių savybių (parazitai neįkąs šuniui), repelentinių savybių (parazitai nesiartins prie šuns), apsvaiginantį efektą (sutrikdo parazitų koordinaciją) ir letalinį efektą (parazitai žūsta).

Indikacijos. Šunims, užsikrėtusiems deltametrinui jautriais parazitais, gydyti. Prevencijai nuo pakartotinio užsikrėtimo erkėmis (lxodes ricinus ir Rhipicephalus sanguineus) dėl 6 mėnesius trunkančio žudomojo poveikio. Prevencijai nuo smėlinių blusų (Phelebotomus perniciosus) įkandimų dėl 5 mėnesius trunkančio atbaidomojo poveikio (neleidžia jiems maitintis).
Platus apsaugos sprektras: 6 mėnesių apsauga erkių užsikrėtimams ir uodų įkandimams, 5 mėnesių apsauga smėlinių blusų įkandimams.

Nuorodos dėl tinkamo vartojimo. Vienas antkaklis yra skirtas vienam šuniui. 35 cm ilgio antkaklis skirtas labai mažiems šunims, 60 cm ilgio antkaklis skirtas mažiems ir vidurinio dydžio šunims, 75 cm ilgio antkaklis skirtas dideliems ir labai dideliems šunims. Antkaklį reikia išimti iš pakuotės ir nuplėšti apsauginę juostelę. Antkaklį užsegti gyvūnui ant kaklo taip, kad nebūtų per laisvas ir kad neveržtų: tarp antkaklio ir kaklo turi likti dviejų pirštų pločio tarpas. Reikia nukirpti nereikalingą antkaklio dalį, jei ši ilgesnė jei 5 cm.

Tinkamumo laikas. 30 mėnesių nuo pagaminimo.

Laikymo sąlygos. Specialių laikymo sąlygų taikyti nereikia.

Veiksmingumas ir saugumas yra įrodytas naudojant tūkstančiams šunų JAV per daugelį metų.