Vakcinacijai -20% visą balandį!

Vakcinacijai -20%

Kam reikalinga vakcinacija?

Vakcinuoti augintinius reikia jeigu Jūs rūpinatės ne tik augintinio, bet ir savo sveikata (pvz. pasiutlige nuo gyvūno gali užsikrėsti ir žmogus). Vakcinuojant augintinį susiformuoja imunitetas, kuris jį apsaugo nuo infekcinių ligų, kurios gali sukelti net mirtį.

Kada reikia atlikti vakcinaciją?

Pirmoji vakcinacija gali būti atliekama augintiniui sulaukus 8 savaičių, o antroji – po mėnesio. Revakcinuoti augintinius reikia kasmet.

Kokie veiksmai prieš atliekant vakcinaciją?

Prieš vakcinuojant veterinarijos gydytojas turi įsitikinti, kad augintinis yra sveikas. Likus 7-10 dienų iki vakcinacijos, augintinis turėtų būti dehelmintizuojamas (suduodami vaistai nuo kirminų). Tik dehelmintizuotas augintinis gali būti vakcinuojamas.

Kokia bus augintinio savijauta po vakcinacijos?

Kaip gyvūnas jausis po vakcinacijos priklauso nuo individualių jo savybių. Kai kuriems gyvūnams nėra pastebimas joks šalutinis vakcinacijos poveikis. Dalis gyvūnų po vakcinacijos tą dieną gali būti vangesni, ramesni, turėti prastesnį apetitą. Tačiau sekančią dieną dažniausiai gyvūnas jaučiasi gerai. Retais atvejais vakcinacija gali sukelti anafilaksinį šoką, todėl rekomenduojama po vakcinacijos veterinarijos klinikoje pasilikti bent 15 minučių, kad gydytojas, esant reikalui, galėtų suteikti reikiamą pagalbą.

Pasiūlymas: WELLVET klinikose visą balandžio mėnesį vakcinacijai -20%!

Kviečiame apsilankyti WELLVET veterinarijos klinikose. Registruotis galite telefonais:

WELLVET Kėdainių veterinarijos klinika +370 606 30807.

WELLVET Marijampolės veterinarijos klinika +370 676 92252.

WELLVET Kazlų Rūdos veterinarijos klinika +370 672 28128.