-50% NUOLAIDA šunų ir kačių VAKCINACIJAI!

-50% NUOLAIDA šunų ir kačių VAKCINACIJAI!

Rugpjūtis – puiki proga užsiregistruoti kompleksiniam skiepui, kuris padės suformuoti augintinio imunitetą ir apsaugoti jį nuo įvairių ligų. Tik šį mėnesį skiepo šunims ir katėms kaina – 10,50 Eur!

Kačių ir šunų skiepai svarbūs ne tik jūsų gyvūno sveikatai, bet ir visai augintinių bendruomenei: paskiepiję savo augintinį užkirsite kelią infekcinių ligų plitimui ir sustiprinsite jo imunitetą.


Kada skiepyti šuniukus? Pirmoji augintinio vakcinacija gali būti atliekama sulaukus 8 savaičių amžiaus, antroji – po mėnesio. Svarbu sekti skiepų grafiką ir kartoti šią procedūrą kasmet.

Prieš vakcinaciją svarbu patikrinti augintinio sveikatą – jis turi būti sveikas, o likus 7–10 dienų iki procedūros turi būti ir dehelmintizuojamas (nukirmintas).

Augintinio savijauta po vakcinacijos priklauso nuo individualių jo savybių. Įprastai nėra pastebimas joks šalutinis vakcinacijos poveikis. Kai kurie augintiniai tą pačią dieną gali būti vangesni ar neturėti apetito, tačiau kitą dieną šie simptomai išnyksta. 

Nepraleiskite progos pasinaudoti išskirtiniu vakcinacijos pasiūlymu: visą rugpjūčio mėnesį -50% NUOLAIDA kompleksiniam skiepui šunims ir katėms visose WELLVET klinikose. Registruotis galite jau dabar:

📞WELLVET Kėdainių veterinarijos klinika +370 606 30807,
📞WELLVET Marijampolės veterinarijos klinika +370 676 92252,
📞WELLVET Kazlų Rūdos veterinarijos klinika +370 672 28128.

vakcinacijai-50_1080x1080